אימון לבעלי עסקים למי זה מתאים

אימון לבעלי עסקים

אימון עסקי מיועד לאנשי עסקים שהבינו שמערכת היחסים העסקית והאישית הן עם העובדים והן עם הקולגות היא אחד הבסיסים החשובים והמהותיים ביותר בעסק. ברור לאנשי העסקים שכל שיפור שיבצעו במכלול היחסים ובהבנה יצור שדרוג של עסקיהם. מבחינה ניהולית, מכירות, שיווק, פיתוח עסקי נהלי עבודה ועוד. למעשה מעט כל תחום בעסק זקוק להכוונה מקצועית כדי ליצור את המעטפת הנכונה לפעילות כולה.

רוב אנשי העסקים הם יזמים בנשמתם וכמות הרעיונות שיש להם היא בלתי נלאית . המטרה של היזמים היא להוציא את הרעיונות הנראים להם מעשיים, אל הפועל ולממש את החלומות שנרקמו . לצורך הגשמת השאיפות הם זקוקים לבולדוזרים שיבצעו איתם כתף אל כתף את המשימות השונות. הם זקוקים ליכולת לרתום ולסחוף את העובדים והקולגות יחד אתם לכל מיזם.

אם הם חשים שהעובדים אינם בעלי תחושת שייכות לעסק, אינם בעלי מוסר עבודה גבוה או אינם נאמנים, יש לבדוק את הנושא לעומק. לאחר הבדיקה והסקת המסקנות, אפשר לגבש עם המאמן תכנית עבודה הכוללת פגישות אישיות לקבל משוב והבנת הלך הרוח, קביעת נהלי עבודה חדשים והקמת יחידה עילית שתבצע את המשימות השונות על הצד הטוב ביותר.

אימון עסקי

אימון עסקי נועד לשרת את העסק וללמד את בעלי העסק איך לעשות סדר בדפוסי החשיבה והעבודה שלו, של עובדיו ושל הקולגות. הוא אמור להסביר להם את תפיסת העולם של כל פרויקט, את המטרות השונות ואת דרכי ההגעה לפסגת ההצלחה. הוא מקבל הדרכה מתאימה כדי להיות בעל יכולות לנתב באופן יעיל ומקצועי את העובדים במחלקות השונות למשימות הנרחבות שהוקצו להם .

תוך כדי האימון העסקי, יוצר בעל העסק שיטות עבודה נכונות המתאימות לסיטואציות שבהן הוא נתקל ביום יום בעסק, לומד דרכים פשוטות לפתור עימותים בדרך הולמת התואמת את ערכי העסק ואת עובדיו כך שלא יגיעו לוויכוחים ולחילוקי דעות מיותרים.

השיטות החדשניות יעזרו לו לצפות מה יקרה בנישות השונות בעסק וכך הוא יערך מראש לכל תרחיש כדי שלא יעצרו אותו מכשולים שונים וימנעו ממנו להגיע להצלחה העסקית שאליה הוא מכוון.

בעל העסק חייב להיות בראש צלול בזמן האימונים, פתוח לרעיונות חדשים, לפתרונות יצירתיים ולתפיסת עולם חדשנית. רק אם יאמין בשיטת האימון ובכלי הניהול החדשים, הוא יירתם אליה ויישם אותה גם בעסק וגם בחייו האישיים.

למי מתאים אימון אישי?

האימון מתאים לאנשי עסקים בשלבים שונים או בצמתים מאתגרים של חייהם.

בעת הקמת עסק חדש, כדי לקבל טיפים לניהול נכון מבחינה מקצועית וכספית בתחום העיסוק שנבחר או בעת הרצון לבצע הגדלה של העסק הקיים בתחום זהה, או בתחום המקושר לעיסוק המרכזי .

כשקיימת תחושה שהזמן חולף מהר והנושאים האקוטיים כמו פיתוח עסקי או גביה לא מטופלים כראוי במהלך שעות העבודה כיוון שהעסק אינו מנוהל נכון ואין הקצאה נכונה של העובדים למטלות השונות על פי סדר חשיבותן. הניהול הלא תקין פוגע בעסק, יוצר כאוס ומפחית את רווחיותה של החברה.

כשבעל העסק חושב שאינו משיט באופן נכון את ספינת העסק, שחסרים לו הכריזמה והדוגמה האישית שיסחפו את העובדים אחריו.

כשקיים צורך לבצע אימון מקצועי לשיפור יכולות בתחום ניהול המשא ומתן, מכירות, שיווק וכל תחום מקצועי התואם את צרכי העסק.

אימון ליציאה ממשברים אישיים, עסקיים, כספיים ומשפטיים.

לכל מאמן עסקי קיים היצע נרחב של אימונים על פי הצורך הספציפי של כל מתאמן, סוג העסק שלו ונקודות שאותן הוא מעוניין לפתור ולקדם.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
מיכל שדה

מיכל שדה

מיכל הינה מאמנת אישית, והחליטה לשתף מהידע שלה לטובת העסקים שלכם.

אל תוותרו עכשיו, קראו עוד...

אימון אישי לפתיחת עסק

פתיחת עסק היא משימה מורכבת שאיננה פשוטה כלל וכלל. גם אנשי עסקים אשר פתחו כבר עסק אחד או יותר עדיין מתקשים כל פעם מחדש, וברור הוא, כי מי שעושה זאת בפעם הראשונה מתקשה שבעתיים. ניתן להיעזר בבעלי מקצוע המייעצים והמלווים

קרא עוד »

אימון אישי ליצירת שינוי בחיים

אנשים רבים חיים בתחושה שהם אינם מאושרים בחייהם. הם מרגישים תקועים בתחומים שונים שמרכיבים את אורח חייהם: במערכת היחסים האישיים, בעבודה, בחוסר  היכולת להגדיל את רמת השכר שלהם, בחיי החברה ועוד. הם חשים חוסר ביטחון כללי והדבר גורם להם לסבל

קרא עוד »
איך להיות אסרטיבי

איך להיות יותר אסרטיבי בחייך

החיים מזמנים לנו הרבה מצבים חלקם נעימים חלקם מביכים או מרגיזים . לכל אדם אופי משלו ודפוס התנהלות אישי, אך לעתים יש צורך להיות אסרטיביים בחיים כדי להשיג מטרות מסוימות שהן חשובות במיוחד. אדם אסרטיבי הוא אדם דעתן, נחוש בדעתו,

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *