אימון אישי לפתיחת עסק

secretary-2199013_640

פתיחת עסק היא משימה מורכבת שאיננה פשוטה כלל וכלל. גם אנשי עסקים אשר פתחו כבר עסק אחד או יותר עדיין מתקשים כל פעם מחדש, וברור הוא, כי מי שעושה זאת בפעם הראשונה מתקשה שבעתיים. ניתן להיעזר בבעלי מקצוע המייעצים והמלווים אנשים בעת פתיחת עסק חדש. רבים מהם מספקים אימון אישי לפתיחת עסק. במקרים רבים, הם גם מלווים אותו כברת דרך נוספת עד להתייצבותו או עד שהלקוח מבקש להפסיק את  השירות מסיבותיו הוא. הקמת עסק מגיעה ממניעים שונים, הראשון והעיקרי הוא כמובן להרוויח כסף – בשלב ראשון לצורך פרנסה ובהמשך להגשמת סיפוקים אישיים, לביטחון כלכלי, לצבירת נכסים ועוד.

ניתן להקים עסק בעת שעובדים במקום עבודה נוסף במקביל או כתחליף לעבודה כשכיר. ההתחלה היא ברצון אמיתי למימוש הרעיון שמקנן ביזם. לצורך כך נחוץ לאסוף מידע נחוץ, לרכוש חומרים וכלים אחרים, למצוא מקום מתאים לפעילות, לגייס כספים להתחלתה וכספים נוספים לתקופה הראשונה עד לקבלת ההכנסות הראשונות. כל אלו דורשים, אמונה בדרך, מוטיבציה, כושר התמדה, סבלנות, הבנת  השוק והתחום בו פועלים ומעל לכל, ביצוע פעילות מסודר, חכם ונכון. ליווי אישי מתווה את הדרך ומשיא את העצות הנכונות בכל שלב.

אימון אישי לפתיחת עסק ניתן בשורה של נושאים רבים ובהם: התוויית דרכים, תרגול ללקיחת אחריות, הקניית סדר עדיפויות, בניית סדר יום אפקטיבי ופרטני, סיוע בגישה למקורות מידע חשובים, הכשרה ולימוד יצירת קשרים עסקיים, תרגול טכניקות של משא ומתן עם לקוחות פוטנציאלים, ספקים, פקידי רשויות שונות וגורמים אחרים המספקים שירותים לעסק ועוד. ליזמים מצליחים רבים יש תכונות בסיסיות המכשירות אותם להיות בעלי עסק, מאמן אישי עוזר להם למצוא אותן ביתר קלות ולחדד אותן כדי שיהיו מסוגלים לעמוד בלחצים  המופעלים על העסק.מאמן אישי אף תורם לביטחון העצמי ולתחושת הערך העצמי החשובים כל כך במצבים רבים. כך, הוא מסייע לכל יזם לבנות את החזון שלו למשך השנים הקרובות ויותר.

השלבים  הראשונים חשובים מאוד מאחר ובהם מגדיר כל אחד את  החזון שלו. היזם חייב להיות עם רעיונות בשלים, ועם אמונה ביכולותיו. הוא צריך להגדיר בבהירות את המטרות אליהן הוא חותר. בנקודת זמן זאת לאימון  האישי ולייעוץ יש חשיבות עליונה. מאמן אישי מנוסה יודע להבחין אם היזם בשל להקמת עסק או שמוטב לו להמתין זמן נוסף. הקמת עסק טרם זמנה יכולה לגרום לאיבוד כספים, לבזבוז זמן, לעגמת נפש ולהורדת מוטיבציה עתידית. לעומת זאת, פריצה ברגע הנכון תהיה אפקטיבית מאוד ותעלה את  העסק על פסים נכונים במהירות. בכל מקרה, מומלץ ליזם להכיר את התחום בו הוא אמור לפעול. הוא יכול לעשות זאת על ידי לימודים או התנסות רצינית בתחום כשכיר. יש עדיפות כמובן למצב בו הניסיון מגיע משניהם גם יחד.

אימון עסקי להקמת עסק מגדיל רבות את האפשרות להצלחה. הגשמת חלום עסקי וחזון כלכלי היא עבור רבים הזדמנות חד פעמית. היא תביא עימה שינוי אמיתי באורח  החיים, פריחה כלכלית שתספק שקט נפשי, ביטחון כלכלי והגשמה עצמית. זאת גם דרך טובה לצבור כסף ונכסים שישמשו את הדור הבא. יש צורך בעבודה קשה ומאתגרת אבל, יחד עם זאת,  במנוחה שתורמת להתפתחות אישית. תרומת המאמן היא בקיצור הליכים, בהדרכה מוכוונת הצלחה ומביאה תוצאות לטווח הקצר ואף הארוך ועוד. עסק שנבנה היטב מהיסודות יצליח להתקדם טוב יותר לאורך זמן נוכח האתגרים הרבים שעומדים מולו. מומלץ לקבל שירותי אימון אישי לפתיחת עסק ממומחים לנושא שהינם בעלי  מוניטין בתחום.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
מיכל שדה

מיכל שדה

מיכל הינה מאמנת אישית, והחליטה לשתף מהידע שלה לטובת העסקים שלכם.

אל תוותרו עכשיו, קראו עוד...

אימון אישי ליצירת שינוי בחיים

אנשים רבים חיים בתחושה שהם אינם מאושרים בחייהם. הם מרגישים תקועים בתחומים שונים שמרכיבים את אורח חייהם: במערכת היחסים האישיים, בעבודה, בחוסר  היכולת להגדיל את רמת השכר שלהם, בחיי החברה ועוד. הם חשים חוסר ביטחון כללי והדבר גורם להם לסבל

קרא עוד »
לשפר את הביטחון העצמי

כיצד לשפר את הביטחון העצמי

ביטחון עצמי היא תכונה הנרכשת עם השנים. רוב האנשים מעוניינים לחזק תכונה זו אצלם, אך אינם יודעים איך לבצע זאת. הדרך הנכונה להעצמת הביטחון העצמי היא להירשם לאימוני קואצ'ינג שיתוו את המסלול הנכון לשיפורו תוך למידה תיאורטית ופרקטית בקצב האישי

קרא עוד »
אימון לבעלי עסקים

אימון לבעלי עסקים למי זה מתאים

אימון עסקי מיועד לאנשי עסקים שהבינו שמערכת היחסים העסקית והאישית הן עם העובדים והן עם הקולגות היא אחד הבסיסים החשובים והמהותיים ביותר בעסק. ברור לאנשי העסקים שכל שיפור שיבצעו במכלול היחסים ובהבנה יצור שדרוג של עסקיהם. מבחינה ניהולית, מכירות, שיווק,

קרא עוד »

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *